Hakkımızda

1986 yılında Gaziantep’te imalat sektöründe faaliyete geçen ve işçiliğiyle ön plana çıkan UNMER HAVALANDIRMA  1997 yılından itibaren son teknoloji ile donanmış ekipmanlarıyla Mersin’de yeni fabrikasıyla ve 2012 yılı itibariyle showroomu ile Mersin’de bir ilki gerçekleştirerek havalandırma dünyasında hizmet vermeye devam etmektedir.

UNMER; profesyonel ekibi ile bakliyat fabrikaları,restaurantlar,oteller,avmler,bankalar ve daha birçok yapılanmanın havalandırma sistemlerinin imalatı,montajı ve bakımı konusunda Mersin’in en referansı bol ve kurumsal firmasıdır.
Firmamız; sürekli üretim biçimini ve tekniğini geliştirmeyi, ürün çeşitliliğini artırmayı ve bunu mümkün olan en tasarruflu maliyetlerle sunarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı hedeflemektedir.

Bütün departmanlarında istihdam edilen her kademedeki çalışanlarının, bölümleri ile ilgili gerekli eğitimleri almasını sağlayarak, verimliliği yükseltmek, kaynakları zamanında ve verimli kullanmak kalite politikası gerekliklerimizden bazılarıdır.