KURUMSAL

 

1986 yılında Gaziantep’te imalat sektöründe faaliyete geçen ve işçiliğiyle ön plana çıkan UNMER HAVALANDIRMA 1997 yılndan itibaren son teknoloji ile donanmış ekipmanlarıyla Mersin’de yeni fabrikasıyla ve 2012 yılı itibariyle showroomu ile Mersin’de bir ilki gerçeleştirerek havalandırma dünyasında hizmet vermeye devam etmektedir.

UNMER; profesyonel ekibi ile bakliyat fabrikaları,restaurantlar,oteller,avmler,bankalar ve daha birçok yapılanmanın havalandırma sistemlerinin imalatı,montajı ve bakımı konusunda Mersin’in en referansı bol ve kurumsal firmasıdır.
Firmamız; sürekli üretim biçimini ve tekniğini geliştirmeyi, ürün çeşitliliğini artırmayı ve bunu mümkün olan en tasarruflu maliyetlerle sunarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı hedeflemektedir. Bütün departmanlarında istihdam edilen her kademedeki çalışanlarının, bölümleri ile ilgili gerekli eğitimleri almasını sağlayarak, verimliliği yükseltmek, kaynakları zamanında ve verimli kullanmak kalite politikası gerekliklerimizden bazılarıdır.

Müşterilerimizin talep ettiği ürünü doğru anlayıp beklentilerinin de ötesinde çözüm ve alternatif çözüm seçenekleri sunmaktayız. Etkin iletişim hiç şüphesiz ki işimizin doğal bir parçasıdır bu kapsamda iş etiği ilkelerine bağlı bir firmayız.

YÖNETİM KURULU

Yönetim Kurulu Onursal Başkan  : ATİLLA AVŞAR

Yönetim Kurulu Başkanı                 : YUNUS AVŞAR

Yönetim Kurulu Üyesi                      : A. AVŞAR